(031) 55 995 به فروشگاه اینترنتی ساربوک خوش آمدید
صفحه اصلیدسته بندی هانویسندگانوبلاگهمکاری با مادرباره ماتماس با ما
درباره ما

درباره ما

درباره کتابفروشی اینترنتی ساربوک

کتابفروشی اینترنتی ساربوک چند سال است که در بازار فروش کتاب به صورت غیر حضوری قدم های کوچکی برمی دارد. (البته در زمینه فروش حضوری کتاب هم بیش از 20 سال است با شعب مختلف فعالیت داریم)

هدف اصلی ما، نزدیک تر کردن تجربه خرید اینترنتی به حضوری است. به طوری که مشتری همراه ما، از مزایای هر دو روش بهره مند شود. برای مثال هم در مورد کتاب اطلاعات کافی به دست بیاورد (اگر اطلاعات صفحه محصول کافی نیست می توانید از ما سوال کنید)،  هم به صورت رایگان و در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرد (بله اصلا نگران هزینه پستی نباشید. ما تلاش می کنیم سفارش ها را سریع به پست برسانیم). ارسال پستی در ساربوک(بالای 30هزار تومان) رایگان است و بابت ارسال پستی سفارشی، هزینه ای از همراهان سایت دریافت نمی گردد.

ساربوک تلاش می کند که جامعیت موضوعی کتاب ها رعایت کند، با این حال سفارش ویژه کتاب هایی که ناموجود هستند یا حتی در سایت وجود ندارند هم امکان پذیر است. (فقط کافیه مشخصات دقیق کتاب را به کارشناس ما بدهید تا بعد از بررسی امکان تهیه، نتیجه را به شما اطلاع دهد.)

  قسمت تماس با ما:

 در صفحه های شبکه های اجتماعی ساربوک (که نشانی آن ها را  این جا برای شما نوشته ایم)، علاوه بر معرفی کتاب و اطلاع رسانی طرح های مختلف، بحث های جذاب در مورد کتاب و کتابخوانی در جریان است (کمپین ها و مسابقه های جذاب چالش برانگیز هم داریم!)

 https://www.instagram.com/sarbook

https://twitter.com/sarbook

https://t.me/sarbook

https://sarbook.blog.ir

 حالا اگر با تمام این توضیح ها، دوست دارید همراه ما باشید و خرید از سایت ما را هم تجربه کنید، آموزش خرید از ما را مطالعه کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس

کاشان، میدان پانزده خرداد، فروشگاه ساربوک

واحد فروش 09120187055

info@sarbook.com

logo-samandehi
logo-Enamad
logo-ecunion