ساربوک

جشنواره مجازی خلق عظیم 96

 

وَ اِنَّکَ لَعَلی خُلُقٍ عَظیمٍ

و تو (ای پیامبر) بر قله اخلاق و کرامت قرار داری.

(قرآن کریم، سوره قلم، آیه4)
 

پیامبر اکرم (ص)، پیامبر مهربانی و رحمت برای عالمیان است. اخلاق ایشان جدا از دین مبین اسلام نیست و اسلام را نیز می توان دین مهربانی دانست اما متاسفانه در سال های اخیر و در پیرو حوادث اتفاق افتاده، از اسلام تصویری جز درد، رنج و مشقت در دنیا به نمایش درنیامده است. به همین دلیل بر ما واجب است که با به اشتراک گذاری جنبه های مهربان دین خود، این طرز فکر نادرست در این باره را تغییر دهیم.

به همین مناسبت فرخنده، جشنواره خرید اینترنتی با عنوان «خُلق عظیم» به مدت یک هفته از تاریخ یازدهم تا هفدهم آذرماه 96 در ساربوک برگزار می‌گردد. کد تخفیف 25درصد زیر که در اختیار شما قرار می گردد را می توانید برای تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی ساربوک استفاده کنید.

 

کد تخفیف: 7DC414DEEE

 

تخفیف بیشتر می خواهید؟
به ساربوک در به اشتراک گذاری این طرح کمک کنید و از تخفیف 35درصدی استفاده کنید. به این صورت که اطلاعیه های این طرح در اختیار شما قرار می گیرد (کلیک کنید) تا در فضای مجازی مربوط به خود آن را نشر دهید. اگر صفحه شما عمومی است از #ساربوک، #خلق_عظیم، #خرید_اینترنتی و #ارسال_رایگان استفاده کنید تا شما را رصد کنیم و اگر صفحه شما شخصی است، تصویر مربوط به پست خود را برای ما ارسال کنید.

 

 


لینک دریافت فایل به منظور اشتراک گذاری:

http://l1l.ir/kholghazim