(031) 55 995 به فروشگاه اینترنتی ساربوک خوش آمدید
صفحه اصلیدسته بندی هانویسندگانوبلاگهمکاری با مادرباره ماتماس با ما
بهترین کتاب‌های جمع‌بندی که قبل از کنکور باید بخوانید

بهترین کتاب‌های جمع‌بندی که قبل از کنکور باید بخوانید

با نزدیک شدن به کنکور و امتحانات آخر سال، دانش‌آموزان زیادی دچار این دلهره میشن که الان باید چه کتاب‌هایی رو مطالعه کنن. این وقتی بدتر میشه که حجم عظیم کتاب‌های کمک درسی رو تصور کنید. حداقل 20،30 ناشر حرفه‌ای کتاب‌هایی منتشر میکنن که مدعی هستن فقط اونها به درد شما میخوره.اما آیا واقعا همینطوره؟ میدونید که ساربوک سابقه 20 سال کتابفروشی و فروش کتاب‌های کمک‌درسی رو داره؟ میدونید چقدر دانش آموز با راهنمایی‌های کارشناسان کمک درسی ساربوک به بهترین دانشگاه‌های ایران رسیدن و با یه جعبه شیرینی و گل به سمت فروشگاه‌های ما اومدن که تشکر کنن؟ پس ازتون میخوایم چند دقیقه وقت بذارید و این مطلب کارشناس کمک درسی ساربوک رو مطالعه کنید.هر سوالی هم داشتید در پیج‌مون و در دایرکت بپرسید.

سلام به کنکوری‌های عزیز

همه‌ی ما توی زندگی، دورانی رو داشتیم که برای گذر از اون، ثانیه شماری کردیم. روزای سختی که وقتی حالا به عقب بر می‌گردیم و بهش فکر می‌کنیم، لبخند به لبمون میاد و به اون روزا می‌خندیم. کنکور هم یکی از دورانه. علی‌الخصوص توی این دو سال اخیر که وجود یه ویروس ناخوانده هم شده نورعلی نور. استرس خود کنکور کم بود که حالا استرس کرونا و مصائب اون هم بهش اضافه شده. می دونم و می دونیم که سخته. اما مطمئنم که با توکل به خدا این روزای سخت هم تموم میشه و روزایی می رسه که وقتی به عقب برمی‌گردیم و به این دوان نگاه می‌کنیم، لبخند روی لبامون نقش می‌بنده و بهش می‌خندیم. پس به امید رسیدن به این روزای روشن تلاشت رو ادامه بده و این چند ماه باقی مونده رو هم یه جورایی با هر سختی که هست تحمل کن.

به قلم: مهدی سعیدیان

1- موج‌آزمون‌های نشر «الگو»

امواج زیادی توی این سال‌ها توی زندگی همه‌ی ما اومد و آزمون‌های زیادی از ما گرفت. موج آزمون‌های نشر «الگو» هم یکی از اون امواجیه که شما برای رسیدن به ساحل زیباکنار کنکورتون باید بخونین و بگذرونین!!!

درس‌نامه‌های درختی و کامل ویژه دوران جمع‌بندی؛ آزمون‌های مرحله‌ای تستی، آزمون‌های فصل‌به‌فصل، مبحثی و جامع به همراه آزمون‌های سراسری برای محک زدن آموخته‌های خود؛ ارائه پاسخ‌نامه‌های تشریحی به همراه بیان نکات کلیدی و تستی و بیان دام‌ها و تله‌های تستیِ مدنظر طراحان، از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه کتاب‌هاست.

اگه به دنبال سواری گرفتن از سؤال‌های سنگین‌تر کنکور هستید، موج آزمون‌های نشر«الگو» بهترین منبع برای دوران جمع‌بندی شماست. در سطور زیر با هم به مهم‌ترین عنوان‌های این مجموعه‌ی حرفه‌ای نگاه می‌کنیم و در موردش صحبت می‌کنیم.

- موج‌آزمون فیزیک پایه نشر «الگو»:

موج‌آزمون فیزیک پایه نشر «الگو»موج‌آزمون فیزیک پایه نشر «الگو»

یکی از بهترین کتاب‌های جمع‌بندی فیزیک پایه‌ی رشته تجربی، موج‌آزمون فیزیک است. در ابتدای هر فصل این کتاب برای یادآوری، یک خلاصه‌ی درس به‌صورت نمودار درختی قرارگرفته است، به صورتی که تمام روابط و تعاریف و نکات و فرمول‌های کتاب در آن گنجانده شده است. همچنین در پاسخ‌نامه‌های تشریحی، بخشی به‌عنوان نیم‌نگاه قرارگرفته است که هدف آن یادآوری نکات مهم و کلیدی هر بخش است.

ضمناً هر فصل به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم‌شده که برای آن، آزمون‌هایی در پایان فصل در نظر گرفته‌شده است. بعد از پاسخ دادن به این آزمون‌ها، نوبت به آزمون‌های جامع و آزمون‌های آزمایشی و سراسری است و نهایتاً برای جمع‌بندی و محک زدن آموخته‌های شما، تاکنون یک یا چند آزمون از همان فصل و فصل‌هایی که قبلاً خوانده‌اید قرار داده شده است. در بخش انتهایی کتاب، پنج آزمون کلی در نظر گرفته‌شده تا شما با زدن این تست‌ها به آمادگی کامل جهت شرکت در آزمون سراسری دست یابید.

- موج‌آزمون زیست‌شناسی نشر «الگو»:

موج‌آزمون زیست‌شناسی نشر «الگو»

کتاب موج‌آزمون زیست یکی از بهترین کتاب‌های موجود زیست برای دوران جمع‌بندی است. این کتاب شامل درس‌نامه‌های درختی جامع و کامل از کتب درسی است، به‌طوری‌که شما را از خلاصه‌نویسی بی‌نیاز می‌کند. همچنین در این کتاب آزمون‌های فصل‌به‌فصل، مبحثی و پایه و آزمون‌های جامع شبیه‌سازِ کنکور استفاده شده است. کتاب دارای 20 آزمون مبحثی و10 آزمون جامع زیست به‌صورت شبیه‌ساز آزمون سراسری است.

در قسمت پاسخ‌نامه تشریحی، بخشی به نام تله‌های تستی قرار داده شده است که هم دلیل درستی و نادرستی گزینه ذکر شده و هم دام‌های تستی مدنظر طراحان سؤال بیان شده است. ارائه توضیح کامل از تمامی شکل‌های کتب درسی و طرح پرسش‌های چهارگزینه‌ای از شکل‌ها، از ویژگی‌های این کتاب است.

این کتاب برای دانش آموزان و داوطلبانی که می‌خواهند به درصد بالای کنکور برسند و تست‌های سطح بالا کار کنند بسیار مفید است.

- موج‌آزمون ادبیات نشر «الگو»:

موج‌آزمون ادبیات نشر «الگو»

این کتاب از دو بخش تشکیل‌شده است. بخش اول کتاب، شامل جمع‌بندی و مرور آموخته‌های شماست و بخش دوم شامل آزمون‌های سال‌به‌سال و جامع است.

بخش اول کتاب شامل موارد ذیل است:

- بررسی لغت‌های موجود در تمامی کتب درسی به‌صورت الفبایی و ترکیبی.

- گروه کلمات املایی به ترتیب الفبا

- تفکیک تاریخ ادبیات کتب درسی به‌صورت قرن به قرن

- آرایه ادبی، قرابت معنایی، زبان فارسی

در بخش آرایه ادبی در ابتدا به‌مرور سریع آرایه‌ها پرداخته‌شده و سپس یک سری تکنیک‌های بداعی برای مواجهه با تست‌های آرایه از قبیل خوب بد زشت و... آورده شده است تا شما با به‌کارگیری آن‌ها به‌راحتی به جواب درست دست‌یابید.

در بخش دستور زبان مباحث دستوری به همراه ذکر نکات قرارگرفته و تکنیک‌های حل تست هم مطرح‌شده است.

در بخش قرابت معنایی به بررسی قرابت‌ها به‌صورت موضوع به موضوع پرداخته شده است و مفاهیم ادبیات به‌صورت سریع مرور شده است.

در بخش آزمون‌ها، ده آزمون از کتب درسی به‌صورت سال‌به‌سال و کلی قرار داده شده و سپس بیش از 50 آزمون جامع و کنکوری آمده تا کاملاً آبدیده شوید. همچنین میزان سختی هر آزمون و زمان پیشنهادی در کنار هر آزمون ذکر شده تا شما هر چه بیشتر سرعت و مهارت خود را در تست‌زنی افزایش دهید.

همچنین در برخی از بخش‌های این کتاب QRCODE هایی قرار گرفته که با کمک آن می‌توانید به فیلم درس‌نامه‌های کامل دسترسی داشته باشید.

- موج‌آزمون ریاضی تجربی نشر «الگو»:

موج‌آزمون ریاضی تجربی نشر «الگو»

این کتاب متشکل از آزمون‌های مبحثی و جامع با پاسخ‌های تشریحی جهت آمادگی برای کنکور سراسری است و مناسب دوران جمع‌بندی در ماه‌های آخر منتهی به کنکور است.

کتاب به‌صورت مبحثی دسته‌بندی‌شده است و این مباحث در چهارده فصل تنظیم‌شده است. در هر آزمون ده تست مربوط به همان مبحث ذکرشده و در انتهای هر فصل نیز یک یا چند آزمون جامع مربوط به مباحث همان فصل آورده شده است که اغلب تست‌های برگزیده کنکور سراسری ست.

در فصل پانزدهم آزمون‌هایی برای آمادگی شرکت در آزمون آزمایشی (قلم چی) طرح شده است. در ابتدای کتاب نیز یک جدول قرار گرفته و در آن شماره آزمون‌های مرتبط با آزمون‌های آزمایشی (قلم چی و گزینه دو) جهت راحتی کار شما قرار گرفته است.

- موج‌آزمون فیزیک دوازدهم تجربی نشر «الگو»:

این کتاب جهت ارزیابی شما داوطلبان کنکور از آموخته‌های خودتان طراحی شده است. در ابتدای هر فصل یک QRCODE قرارداده شده است تا شما با اسکن آن بتوانید به درس‌نامه‌های درختی هر فصل به‌صورت مختصر و مفید دسترسی داشته باشید.

کتاب در پنج فصل تنظیم شده است و مباحث کتب درسی به‌صورت 40 آزمون ده تستی ارائه شده است. در پایان هر فصل دو آزمون جامع از همان فصل قرار داده شده است. سطح سؤالات این آزمون‌ها متناسب با سطح کنکور بوده که به‌صورت شبیه‌سازی‌شده طراحی‌شده و در مباحثی که نمونه کنکوری آن موجود نبوده تست‌های تألیفی متناسب با آن مبحث ذکر شده است.

در بخش پاسخ‌نامه تشریحی کتاب، ضمن پاسخ‌گویی به سؤالات، بخش‌هایی تحت عنوان نیم‌نگاه، بازی با سؤال، یادآوری، جمع‌بندی و میانبر قرار گرفته است.

در بخش نیم‌نگاه تمام نکات درسی مرتبط با تست آورده شده است.

در بخش بازی با سؤال همان تست از نگاه دیگر مطرح شده است.

در بخش‌های یادآوری و جمع‌بندی نکات مربوط به درس، جهت یادآوری ذکر شده است.

در بخش میانبر راه‌حل‌های ساده‌تر و سریع‌تر جهت پاسخ‌گویی به تست‌ها آورده شده است.

- موج‌آزمون ریاضی رشته ریاضی نشر «الگو» :

موج‌آزمون ریاضی رشته ریاضی نشر «الگو»

این کتاب متشکل از آزمون‌های مبحثی و جامع با پاسخ‌های تشریحی جهت آمادگی برای کنکور سراسری است و مناسب دوان جمع‌بندی در ماه‌های آخر منتهی به کنکور است.

کتاب به‌صورت مبحثی دسته‌بندی‌شده و در دوازده فصل تنظیم‌شده است. در هر آزمون ده تست مربوط به همان مبحث ذکرشده و در انتهای هر فصل نیز یک یا چند آزمون جامع مربوط به مباحث همان فصل آورده شده است که اغلب تست‌های برگزیده کنکور سراسری ست.

در فصل سیزدهم آزمون‌هایی برای آمادگی شرکت در آزمون های آزمایشی (قلم چی) طرح شده است. در ابتدای کتاب نیز یک جدول قرار گرفته و در آن شماره آزمون‌های مرتبط با آزمون‌های آزمایشی (قلم چی و گزینه دو) جهت راحتی کار شما قرار گرفته است.

- موج‌آزمون شیمی پایه نشر «الگو»:

موج‌آزمون شیمی پایه نشر «الگو»

در چند سال اخیر سؤالات کنکور در درس شیمی به سمت‌وسوی سؤالات محاسباتی و مفهومی با سطح بالاتر رفته و این امر اقتضا می‌کند که داوطلبان کنکور برای رسیدن به درصد بالاتر، مباحث شیمی را به‌صورت عمیق‌تر و مفهومی‌تر فرا گیرند.

کتاب موج‌آزمون شیمی پایه نشر «الگو» برای درک عمیق‌تر مباحث شیمی به شما کمک شایانی می‌کند.

در ابتدای هر فصل و قبل از شروع آزمون‌های فصل، 60 عبارت درست و نادرست قرار داده شده است تا شما با مطالعه آن‌ها مباحث اصلی فصل را دوره کنید.

هر فصل به چهار قسمت تقسیم شده و یک آزمون مبحثی از هر قسمت طرح شده است تا شما با زدن این آزمون‌ها در حقیقت نکات مهم هر فصل را دوره کرده‌اید. دو آزمون انتهایی هر فصل آزمون‌های جامع همان فصل بوده تا شما دانسته‌های خود را محک بزنید.

در فصل‌هایی که دارای مباحث محاسباتی و مسئله‌دار هستند، یک آزمون مجزا به‌صورت آزمون مسئله‌دار قرار داده شده است تا شما اعتمادبه‌نفس لازم جهت حل تست‌های محاسباتی فصل مورد نظر را داشته باشید.

در بخش پاسخ‌نامه تشریحی بخش‌هایی تحت عنوان کلاس نکته قرار گرفته است که مطالب و نکات اصلی هر فصل را به‌صورت سریع دوره می‌کند. همچنین در لابه‌لای پاسخ‌نامه‌ها نکات مهم و کلیدی موردنیاز در قالب یک کادر کوچک یادآوری شده است.

- موج آزمون شیمی دوازدهم نشر «الگو»:

موج آزمون شیمی دوازدهم نشر «الگو»

این کتاب نیز مانند کتاب شیمی پایه در ابتدای هر فصل و قبل از شروع آزمون‌های فصل، 60 عبارت درست و نادرست قرار داده شده است و هر فصل به چهار قسمت تقسیم شده و یک آزمون مبحثی از هر قسمت طرح شده است.

در فصل اول شیمی دوازدهم که دارای مباحث محاسباتی و مسئله‌دار است، یک آزمون مجزا به‌صورت آزمون مسئله‌دار قرار داده شده است تا شما اعتمادبه‌نفس لازم جهت حل تست‌های محاسباتی فصل را داشته باشید.

در فصل هشتم 5 آزمون ترکیبی جهت بالا بردن تسلط شما در تست‌های ترکیبی قرار داده شده است.

در فصل نهم نیز 8 آزمون جامع کنکور قرار گرفته است و در ابتدای آن زمان پیشنهادی و میزان دشواری هر آزمون مشخص شده است.

در بخش پاسخ‌نامه تشریحی بخش‌هایی تحت عنوان «کلاس نکته» قرار گرفته است که مطالب و نکات اصلی هر فصل را به‌صورت سریع دوره می‌کند. همچنین در لابه‌لای پاسخ‌نامه‌ها نکات مهم و کلیدی مورد نیاز در قالب یک کادر کوچک یادآوری شده است.

- موج‌آزمون زبان انگلیسی نشر «الگو»:

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های جمع‌بندی زبان انگلیسی است. در ابتدای هر درس واژگان مهم در قالب یک جدول آموزشی گردآوری‌شده است. سپس تست‌های جمع‌بندی واژگان کنکورهای سراسری سال‌های اخیر به ترتیب آمده است. در مرحله بعد درس‌نامه مختصری از گرامر زبان در حد کتاب درسی ارائه شده و سپس تست‌های جمع‌بندی گرامر نیز آورده شده است. در انتهای هر درس درس‌نامه ریدینگ به همراه تست‌های مرتبط آن قرار گرفته است.

در انتهای کتاب نیز یک بخش ضمیمه قرار گرفته است که شامل شش بخش می‌گردد.

- جدول واژگان و اصطلاحات بخش‌های شنیداری کتب درسی

- جدول واژگان بخش‌های پنهان کتب درسی

- جدول کلماتی از کتاب درسی که در یک معنی قابل‌شمارش و در یک معنی غیرقابل‌شمارش هستند

- آمار کنکورهای سراسری دو سال اخیر

- سؤالات گرامر کنکور سراسری

- واژگان مهم و خارج از کتاب کنکورهای سراسری

- موج‌آزمون عربی نشر «الگو»:

موج‌آزمون عربی نشر «الگو»

این کتاب مرجع خوبی برای یادگیری و تست‌زنی است. در ابتدای هر فصل درس‌نامه‌هایی قرار گرفته که تمام نکات و مطالب درسی را پوشش می‌دهند و به شکل خاص تنظیم شده است. در ابتدا انتظارات طراحان از درس در قالب چند سؤال مطرح شده است سپس در قالبی تحت عنوان درخت حافظه پاسخ به این سؤالات آورده شده است. سپس دام‌ها و تله‌های تستی احتمالی هر درس به زبان قابل‌فهم و ساده بیان شده است.

این کتاب شامل 67 آزمون به سبک کنکور سراسری می‌باشد. آزمون‌های جامع هرسال و جامع دهم و یازدهم، آزمون‌های مبحثی جامع و آزمون‌های سراسری سال‌های گذشته ازجمله این آزمون‌هاست.

- موج‌آزمون دین و زندگی نشر «الگو»:

موج‌آزمون دین و زندگی نشر «الگو»

این کتاب در حقیقت یک منبع کامل جهت جمع‌بندی درس دین و زندگی و یادگیری عمیق مطالب دین و زندگی است.

تمام مطالب کتب درسی، آیات و احادیث و مفاهیم کتب درسی به همراه نکات ویژه متن و نمودار درختی دروس ارائه شده است. در بخش «نگاهی به متن» نکات کلیدی متن به‌صورت خط به خط موردبررسی قرارگرفته است و در بخش بازگشت به درس، یک دوره کامل به‌صورت نمودار درختی از کل متن درسی آورده شده است. همچنین 72 آزمون شامل آزمون‌های درس به درس، مبحثی و آزمون‌های جامع هر کتاب و آزمون‌های سراسری است.

- موج‌آزمون فیزیک دوازدهم ریاضی نشر «الگو»:

موج‌آزمون فیزیک دوازدهم ریاضی نشر «الگو»

این کتاب جهت ارزیابی شما داوطلبان کنکور از آموخته‌های خودتان طراحی شده است. ر ابتدای هر فصل یک QRCODE قرار داده شده است تا شما با اسکن آن بتوانید به درس‌نامه‌های درختی هر فصل به‌صورت مختصر و مفید دسترسی داشته باشید.

کتاب در شش فصل تنظیم شده است و مباحث کتب درسی به‌صورت 40 آزمون ده تستی ارائه شده است. در پایان هر فصل دو آزمون جامع از همان فصل قرار داده شده است. سطح سؤالات این آزمون‌ها متناسب با سطح کنکور بوده که به‌صورت شبیه‌سازی‌شده طراحی و در مباحثی که نمونه کنکوری آن موجود نبوده، آزمون‌های تألیفی متناسب با آن مبحث ذکر شده است.

در فصل هفتم آزمون‌های جامع دوازدهم و آزمون‌های کنکور قرار گرفته است تا شما آموخته‌های خود را محک بزنید.

در بخش پاسخ‌نامه تشریحی کتاب، ضمن پاسخ‌گویی به سؤالات، بخش‌هایی تحت عنوان نیم‌نگاه، بازی با سؤال، یادآوری، جمع‌بندی و میانبر قرار گرفته است.

در بخش نیم‌نگاه تمام نکات درسی مرتبط با تست آورده شده است.

در بخش بازی با سؤال همان تست از نگاه دیگر مطرح شده است.

در بخش‌های یادآوری و جمع‌بندی نکات مربوط به درس جهت یادآوری ذکر شده است.

در بخش میانبر راه‌حل‌های ساده‌تر و سریع‌تر جهت پاسخ‌گویی به تست‌ها آورده شده است

2-بهترین کتاب‌های جمع‌بندی کنکور نشر «خیلی‌سبز»:

- فصل آزمون شیمی «خیلی سبز»:

فصل آزمون شیمی «خیلی سبز»

کتاب‌های فصل آزمون «خیلی سبز» همان‌طور که از نامشان پیداست دارای آزمون‌های فصل‌به‌فصل مبحثی و جامع است که برای دوران جمع‌بندی کنکور یعنی در ماه‌های آخر منتهی به کنکور برای داوطلبان کنکور مناسب است.

فصل آزمون شیمی شامل مباحث ذیل است:

- آزمون‌های مبحثی و صفحه به صفحه که هرکدام دارای 15 سؤال بوده که به‌صورت موضوعی طبقه‌بندی‌شده است

- ارائه یک آزمون جامع 25 سؤالی از هر فصل که سطح آن کمی بالاتر از آزمون‌های مبحثی است

- ارائه آزمون جامع دهم، آزمون جامع یازدهم، دوازدهم و پایه (دهم و یازدهم) و همچنین 5 آزمون جامع کلی از تمام مباحث شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم که هرکدام 35 سؤال داشته و در سطح کنکور یا کمی بالاتر جهت آبدیده شدن در مباحث و تست‌ها

- پاسخ‌نامه تشریحی که در دل آن‌ها نکات کلیدی و مهم و تکنیک‌هایی جهت بالابردن سرعت عمل شما در نظر گرفته شده و همچنین تمام گزینه‌ها تک‌به‌تک مورد بررسی قرار گرفته است.

- فصل آزمون ریاضیات تجربی «خیلی سبز»:

فصل آزمون ریاضیات تجربی «خیلی سبز»

کتاب‌های فصل آزمون «خیلی سبز» همان‌طور که از نامشان پیداست دارای آزمون‌های فصل‌به‌فصلِ مبحثی و جامع است که برای دوران جمع‌بندی کنکور یعنی در ماهه‌ای آخر منتهی به کنکور برای داوطلبان کنکور مناسب است.

این کتاب شامل مبحث ذیل است:

- آزمون‌های موضوعی یا مبحثی: این آزمون‌ها باهدف مرور درس طراحی‌شده‌اند و بهترین راه برای جمع‌بندی فصل هستند

- آزمون‌های استاندارد: این آزمون‌ها سؤالاتی شبیه سؤال‌های کتب درسی و مطابق باسلیقه طراحان کنکور طرح‌شده‌اند و شاید نزدیک‌تر به کنکور باشند.

- آزمون‌های به‌سوی 100: در حقیقت این آزمون‌ها همان‌طور که از نامش پیداست برای درصدهای بالای کنکور طراحی‌شده است.

در کنار هر آزمون، نوع آزمون و مدت‌زمان پیشنهادی برای حل آن داده‌شده است.

- فصل آزمون فیزیک تجربی «خیلی سبز»:

فصل آزمون فیزیک تجربی «خیلی سبز»

این کتاب شامل آزمون‌های مبحثی و فصل‌به‌فصل جهت آزمودن میزان آمادگی شما جهت شرکت در آزمون سراسری ست.

ساختار کتاب از آزمون‌های مبحثی، آزمون‌های جامع هر فصل، آزمون‌های جامع هر کتاب و آزمون‌های جامع تشکیل‌شده است. در بخش آزمون‌های مبحثی، تست‌ها شبیه به تست‌های متداول کنکور طرح شده‌اند. در پایان هر فصل یک آزمون استاندارد در سطح آزمون سراسری و یک آزمون با عنوان به‌سوی 100 که بیشتر شبیه سؤالات سخت آزمون سراسریست قرار داده‌شده است، به شما کمک می‌کند تا جمع‌بندی مناسبی نسبت به فصل موردنظر داشته باشید.

در بخش آزمون‌های پایانی هر کتاب، یک آزمون جامع از کتاب‌ها قرارگرفته است و در بخش آزمون‌های جامع، 5 آزمون که ازنظر تعداد و سطح، متناسب با کنکور سراسری است، طرح‌شده و می‌تواند محک مناسبی برای آموخته‌های شما باشد.

- فصل آزمون زیست‌شناسی «خیلی سبز»:

فصل آزمون زیست‌شناسی «خیلی سبز»

این کتاب شامل آزمون‌های متنوع زیست‌شناسی به‌صورت فصل‌به‌فصل است.

تست‌ها به‌صورت خلاقانه و گزینشی طرح‌شده و سعی شده تا در هر تست با نکات چالشی جدیدی روبه‌رو شوید. تست‌ها به‌صورت فصل‌به‌فصل طراحی شده و هر فصل دارای چندین آزمون 10 سوالی است. در بالای هر آزمون سطح سؤالات و صفحه کتب درسی و زمان پیشنهادی ارائه شده است.

در انتهای کتاب نیز چند آزمون 50 سؤالی با سطحی بالاتر طراح شده است تا شما خود را برای درصدهای بالای کنکور آماده کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس

کاشان، میدان پانزده خرداد، فروشگاه ساربوک

واحد فروش 09120187055

info@sarbook.com

logo-samandehi
logo-Enamad
logo-ecunion