(031) 55 995 به فروشگاه اینترنتی ساربوک خوش آمدید
صفحه اصلیدسته بندی هانویسندگانوبلاگهمکاری با مادرباره ماتماس با ما
بهترین سایت خرید کتاب آنلاین چه مشخصاتی دارد؟

بهترین سایت خرید کتاب آنلاین چه مشخصاتی دارد؟

خرید آنلاین کتاب، راهی آسان و قابل‌اطمینان برای عاشقان کتاب است. همین چند سال قبل کتاب دوستان برای خرید یک کتاب خاص ناچار بودند به تهران یا شهرهای بزرگ، سفر کرده و کتاب موردعلاقه خود را خرید کنند.مزایای خرید آنلاین از سایت ساربوک دات کام چیست و چرا شما باید از سایت ساربوک خرید اینترنتی کتاب را انجام دهید.

خرید آنلاین کتاب، راهی آسان و قابل‌اطمینان برای عاشقان کتاب است. همین چند سال قبل کتاب دوستان برای خرید یک کتاب خاص ناچار بودند به تهران یا شهرهای بزرگ، سفر کرده و کتاب موردعلاقه خود را خرید کنند. حال بماند که چه مصائب دشواری را تحمل می‌کردند، هزینه‌های این خرید بسیار کمرشکن بود، هزینه راه، هزینه غذا و حمل‌ونقل شهری همه و همه بر خرید یک جلد کتاب اضافه می‌شد؛ اما گذر زمان و ورود تکنولوژی به بازار کسب‌وکار منجر به آن شد که فروش اینترنتی کتاب نیز رشد پیدا کند.

امروزه شرکت آمازون 64% فروش اینترنتی کتاب و 40 درصد بازار کتاب را در اختیار خود دارد. بیش از پنج میلیارد نفر در سال از آمازون خرید می‌کنند که نیمی از آنها خرید آنلاین کتاب را انجام می‌دهند.

چرا خرید آنلاین کتاب؟

این یک عادت قدیمی است که خوانندگان کتاب حتماً باید فیزیک کتاب را از نزدیک مشاهده کنند و بعد اقدام به خرید کتاب کنند. این عادت حاصل یک طرز تفکر قدیمی است که روزگاری دسترسی به کتاب نبود و افراد نمی‌توانستند نوع جلد، حروف‌چینی و محتویات کامل کتاب را مشاهده کنند؛ لذا باید حضوری کتاب را خریداری می‌کردند؛ اما امروزه اینترنت و سایت‌های فروش کتاب مشکل را تا حد زیادی حل کرده‌ و نیاز افراد به حضور در کتاب‌فروشی را از بین برده است ؛ اما همچنان عده‌ای به اصرار به خرید حضوری دارند. شاید این عده دلایل و مزایای خرید اینترنتی کتاب را نمی‌دانند. این مزایا عبارت است از:

خرید کتاب با بهترین قیمت:

زمانی که کتاب چاپ می‌شود، معمولاً اولین چاپ کتاب کمترین قیمت را خواهد داشت، کتاب‌های خوب، زودتر از حد معمول تمام می‌شوند، برای همین اگر شما بخواهید به کتاب‌فروشی مراجعه کنید امکان دارد چاپ اول را از دست داده و کتاب را با قیمت بالاتری تهیه کنید؛ لذا خرید آنلاین کتاب این فرصت را به شما می‌دهد تا کتاب را با کمترین قیمت خریداری کنید.

یافتن سریع‌تر کتاب:

احتمال این‌که کتاب‌فروشی محبوب شما همه عناوین را در قفسه‌اش بگنجاند احتمال بسیار کمی است؛ اما اینترنت این امکان را به شما می‌دهد که با نشستن پشت میز کامپیوتر تمام ایران را گشته و کتاب خود را تهیه کنید.

شرایط فروش استثنایی:

هیچ‌چیز به یک عاشق مطالعه به‌اندازه تخفیف در زمان خرید اینترنتی کتاب کیف نمی‌دهد هنگامی‌که شما خرید آنلاین کتاب را انجام می‌دهید این فرصت را دارید که در همه کتاب‌فروشی‌های شهر چرخیده و کتاب‌فروشی را انتخاب کنید که تخفیف بهتری به شما می‌دهد.

برای مثال وب‌سایت ساربوک به آدرس www.sarbook.com می‌تواند به شما کمک کند تا کتاب را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

بهترین سایت خرید کتاب آنلاین چه مشخصاتی دارد؟

هرچند گستردگی وجود سایت‌های فروش کتاب بیشتر از گذشته شده ، اما یافتن بهترین سایت خرید کتاب نیز به همان اندازه سخت شده است. شما اگر به دنبال خرید کتاب هستید باید کتاب را از سایتی خریداری کنید که مشخصات زیر را دارد.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. اگر روی نماد اعتماد کلیلک کنید تعداد شکایات مطرح‌شده به پلیس فتا را مشاهده خواهید کرد.

پاسخگویی سریع دارد. در هر زمان پاسخگوی شما هستند و پشتیبانی خوب برای شما به حساب می‌آیند.

در مورد سایت‌های کتاب این احتمال وجود دارد که در زمان خرید آنلاین، کتاب موجود نباشد اما شما کتاب را خرید کرده‌اید، بهترین سایت خرید کتاب بدون هیچ حرف‌وحدیثی پول را برمی‌گرداند.

همان‌طور که ویترین یک فروشگاه هویت وجودی فروشگاه را نشان می‌دهد. وجود ناشران معتبر در یک سایت می‌تواند نشان‌دهنده کیفیت و اصالت سایت را بازگو کند.

دارای سابقه و اصالت است. یعنی گردانندگان سایت افراد تازه‌کار در بازار کتاب نبوده و تجربه فروش کتاب را برای سالیان متمادی دارند.

خرید اینترنتی کتاب از ساربوک

قبل از آنکه چگونگی خرید آنلاین کتاب از ساربوک را بررسی کنیم بهتر است ابتدا درباره ساربوک بیشتر بدانیم.

ساربوک به چه معنایی است؟

ساربوک درواقع نام روستایی در نزدیکی شهر قند در استان سیستان و بلوچستان است که معنی لغوی آن سرزمین حاصلخیز است و کتاب سرزمین حاصلخیزی است که شکوفایی و امید در آن رشد می‌کند.

تاریخچه ساربوک

ساربوک ده سال قبل پایه‌گذاری شد. ابتدا بستر فروش کتاب در ساربوک کتابفروشی فیزیکی بود، اما از سال هزار و سیصد و نودوچهار سایت sarbook.com بارگذاری شد. این سایت در ابتدا تنها کتاب‌های عمومی درزمینه ادبیات را عرضه می‌کرد اما به دلیل استقبال مردم، گستره کتاب‌ها از ادبیات به گروه‌های دیگر (فلسفه، مذهبی، روانشناسی، هنر، کمک آموزشی، دانشگاهی، ادبیات انگلیسی و بازی‌های فکری) کشیده شد و امروز بالغ‌بر سی‌هزار عنوان کتاب در کتاب‌فروشی اینترنتی ساربوک برای خریداران وجود دارد.

نحوه خرید از سایت ساربوک چگونه است؟

خرید آنلاین از سایت ساربوک بسیار آسان و راحت است. کافی است ابتدا شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد کالای خود را خریداری کنید. اگر کالای انتخابی تخفیف داشته باشد، میزان تخفیف محاسبه و از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.

شما در زمان خرید کالا می‌توانید نحوه پست را نیز مشخص کنید. خوشبختانه خرید کتاب با شرایط ارسال رایگان در ساربوک فراهم‌شده است.

ارسال رایگان در ساربوک چگونه است؟

در زمان خرید آنلاین کتاب اگر می‌خواهید پست کتاب برای شما رایگان شکل بگیرد؛ باید موارد زیر رعایت کنید.

مبلغ خرید از 350 هزار ریال بیشتر شود.

کتاب‌هایی خریداری شود که پست رایگان برای آن‌ها ذکرشده است.

گزینه پست سفارشی یا پیک موتوری انتخاب شود.

کلام پایانی

مزایای خرید آنلاین از سایت ساربوک دات کام چیست و چرا شما باید از سایت ساربوک خرید اینترنتی کتاب را انجام دهید. برای پاسخ به این سوال می‌توان به صدها مورد اشاره کرد؛ اما مهم‌ترین مزایا به صورت زیر است.

پست کتاب رایگان است و شما می‌توانید کتاب خود را در هر نقطه از کشور رایگان تحویل بگیرید.

بسته‌بندی کتاب به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. دور کتاب، کاور حبابی کشیده می‌شود تا کتاب در صورت رطوبت دیدن یا افتادن جعبه، آسیب نبیند.

هر دو روز یک‌بار در قسمت پیشنهاد ویژه کتاب‌ها با تخفیف خاص به فروش می‌رسد.

با خرید ساربن شما از تخفیف دائمی برخوردار هستید.

معتبرترین ناشران بازار کتاب ایران با سایت همکاری می‌کنند.

امکان سفارش کتاب برای مشتریان وجود دارد

خبره‌ترین و آگاه‌ترین کارشناسان نسبت به بازار کتاب به عنوان پشتیبان راهنمای مشتریان عزیز هستند.

امکان خرید کتاب در شبکه‌های اجتماعی ساربوک مثل اینستاگرام فراهم آمده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس

کاشان، میدان پانزده خرداد، فروشگاه ساربوک

واحد فروش 09120187055

info@sarbook.com

logo-samandehi
logo-Enamad
logo-ecunion