ساربوک

خانواده ساربوک

خانواده ساربوک 30هزار نفری شد

خانواده مهمترین تقسیم بندی اجتماعی در دنیاست زیرا محل تربیت و رشد انسان است. با شروع فعالیت های ساربوک بر آن بودیم تا با همراهی شما کتاب دوستان، یک خانواده تشکیل دهیم و با استفاده از تجربه های همدیگر در این خانواده رشد کنیم. حال با افتخار اعلام می کنیم تعداد اعضای این خانواده از مرز 30 هزار نفر عبور کرده است و به همین مناسبت برنامه های ویژه ای برای ارج نهادن به این همراهی در نظر داریم.
 

همراه ما می شوید؟ خوش آمدید

اگر تصمیم به عضویت در این خانواده دارید، بسیار خوش آمدید. باعث افتخار ما خواهد بود تا از تجربه های شما استفاده کنیم. برای این منظور می توانید گزینه ثبت نام را از بالای همین صفحه یا اینجا را انتخاب کنید. دقت کنید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد کنید. پس از اتمام ثبت نام، تا چند روز کاری بعد منتظر یک شگفتانه باشید.  با مطالعه آموزش زیر می توانید خرید اول خود را نیز داشته باشید.


 

همراه ما هستید؟ پس منتظر باشید

اگر عضو این خانواده هستید و اطلاعات شما هم به روز است، پس منتظر باشید. از طریق راه های مختلف مانند پست الکترونیکی و با توجه به اطلاعات شما مانند علاقه مندی هایتان، برنامه های ویژه ای برای شما در نظر داریم که در طول سال با آن ها آشنا خواهید شد.


اطلاعات خود را به روز نگه دارید

ارتباط ویژه ما با شما همراه عزیز از طریق اطلاعاتی است که در هنگام ثبت نام ارائه کرده اید. پس در به روز نگه داشتن این اطلاعات وسواس به خرج دهید تا این ارتباط به درستی شکل گیرد. برای این مهم می توانید با ورود به سایت با نام کاربری و رمز عبور، به قسمت حساب کاربری وارد شده و اطلاعات خود را ویرایش کنید.