هوشنگ مرادی کرمانی مهمان ویژه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

هوشنگ مرادی کرمانی مهمان ویژه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

حضور هوشنگ مرادی کرمانی به عنوان مهمان ویژه بخش «کتاب و سینما» در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

خبرنگار: محیا باقری

به نقل از خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از تاریخ 25 تا 30 مهرماه برابر با 17 تا 22 اکتبر 2017 در محل پردیس سینمایی ملت برگزار می گردد.

این جشنواره به دبیری سید صادق موسوی و با حضور افتخاری هوشنگ مرادی کرمانی  به عنوان مهمان ویژه بخش «کتاب و سینما»، در افتتاحیه این جشنواره  برگزار می گردد.

بر اساس این خبر، بخش «کتاب و سینما»ی این جشنواره که به اقتباس های ادبی و سینما اختصاص دارد، با همکاری موسسه خانه کتاب اجرا می گردد و هوشنگ مرادی کرمانی به عنوان کسی که«قصه‌های مجید» را در یاد همه ایرانیان حک کرده است و یکی از معروف ترین اقتباس‌ها از اثر او صورت گرفته، در این مراسم حضور خواهد داشت.

همچنین در این مراسم از سه کتاب «جستارهایی دربارۀ فیلم کوتاه»، «ساختن یک فیلم کوتاه» و «دربارۀعکاسی» که هر سه کتاب درسنامه‌هایی برای آموزش تهیه  فیلم کوتاه و عکاسی است و به شیوه‌‌ای خلاقانه وکاربردی نگاشته شده‌ است، رونمایی می‌شود.

 

از جمله دیگر آثار این نویسنده می توان به «مهمان مامان»، «شما که غریبه نیستید»، «آب انبار»، «ناز بالش» و «کبوتر توی کوزه» اشاره داشت.

آثار این نویسنده را می توانید از فروشگاه ساربوک، شعبه تلگرافخانه و یا به صورت غیر حضوری از اینجا تهیه نمایید.