«خداحافظ سالار» در پویش روشنا

«خداحافظ سالار» در پویش روشنا

دوره جدید مسابقۀ«پویش مطالعاتی روشنا»، با محوریت کتاب «خداحافظ سالار» آغاز شد.

دوره جدید مسابقۀ بزرگ «پویش مطالعاتی روشنا»، با محوریت کتاب «خداحافظ سالار» آغاز شد.

کتاب «خداحافظ سالار» شامل خاطرات پروانه چراغ نوروزی، همسر سردار شهید حسین همدانی است که حمید حسام، نویسندۀ برجستۀ دفاع مقدس آن را به رشتۀ تحریر درآورده است.

خاطرات این کتاب از سال 1390 شروع می‌شود که در آن زمان، شهید همدانی خانواده خود را در دوران اوج بحران سوریه با خود به دمشق می‌برد با وجود اینکه از اوضاع سوریه کاملا باخبر است. بعد از بازگشت خانواده به ایران خانم چراغ نوروزی شروع به نوشتن خاطرات خود از دوران کودکی و دهه چهل شمسی می‌کند.

در کتاب «خداحافظ سالار» به زندگی پر از ماجرا و حوادث سرلشکر همدانی اشاره شده است و مخاطب کتاب می‌تواند با زوایای پیدا و پنهان شخصیت شهید همدانی آشنا شود. سبک زندگی، مدیریت در خانواده، نحوه تربیت فرزندان و ارتباط نزدیک شهید همدانی با همسرش مطالبی هستند که به شکل خاطره در این کتاب آمده است.

این مسابقه از بهمن 96 تا خرداد 97 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیۀ کتاب به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنند یا عدد 1 را به شمارۀ 1000100015000 بفرستند. همچنین امکان خرید کتاب در سایت دبیرخانۀ مسابقه به ‌نشانی www.rushana.ir  نیز وجود دارد.

این کتاب توسط نشر بعثت بیست و هفت در 96 صفحه منتشر شده و با قیمت 17000 تومان به فروش می رسد.

فروشگاه اینترنتی ساربوک دات کام در حمایت از این پویش، کتاب فوق را با 25 درصد تخفیف و با قیمت 13000 تومان به اعضای خود عرضه می نماید.

برای ورود به صفحه خرید این کتاب کلیک کنید: