جشن امضای کتاب شعر « به تُ فکر می کنم»

جشن امضای کتاب شعر « به تُ فکر می کنم»

کتابفروشی بزرگ ساربوک کاشان برگزار کرد؛ جشن امضای سومین کتاب شعر شاعره توان یاب کاشانی

جشن امضای کتاب شعر « به تُ فکر می کنم» از شیرین عربشاهی شاعر توان یاب کاشانی، عصر سه شنبه در کتابفروشی ساربوک کاشان با حضور مؤلف و شماری از اهالی و دوستداران فرهنگ و ادبیات برگزار شد.

 به گزارش کاشان آنلاین، رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در این آیین که همزمان با سالروز تولد و در سخنانی گفت: پشتکار و ممارست در پیمودن مسیر خلق اثر شعری از ویژگی های خانم عربشاهی آن هم با مختصات جسمی ایشان است.

 

مصطفی جوادی مقدم با اشاره به این که شعر امروزی ای که بیشتر در فضای مجازی می بینیم بیشتر تقلیدی و با افزودن وزن و قافیه است یادآور شد: خانم عربشاهی در اشعار عاشقانه اش علاوه بر نوآوری، دو عنصر تخلیل و احساس را هم گنجانده و به نوعی فرزند زمانه خویشتن است.

 وی با بیان این که تم کتاب شعر سوم خانم عربشاهی رنگ عاشقانه دارد افزود: عشق به طبیعت، به انسان، به دنیا و در حقیقت عشق به مخلوقات عشق به خداوند است.

 رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ادامه داد: جشن امضای کتاب سوم خانم عربشاهی حامل این پیام است که ایشان با شرایط خاص جسمی ای که دارند باید الگوی ما باشند و یا به عبارت دیگر ایشان می خواهد به ما متذکر شود که سیر پیشرفت و موفقیت من از خیلی از شماها در زندگی بیشتر است.

 در ادامه مراسم، محمدرضا جعفری سانشوکار کاشانی و پرمدال اسبق تیم ملی نیز که از جمله حاضران در این آیین بود با ابراز خرسندی از حضور در جشن امضای کتاب سوم شعر خانم عربشاهی گفت: سال 76 و در زمان حضورم در تیم ملی خانم عربشاهی که من آن زمان ایشان را ندیده بودم و نمی شناختم، خیلی به من لطف داشت و بارها در وصف من شعرهایی سرودند که در روزنامه پیروزی منتشر شد اما بعدها وظیفه خود دانستم به دیدارشان بروم از این خانم شاعر تلاش گر قدردانی کنم.

 وی افزود: بار اول که ایشان را روی ویلچر دیدم با توجه به شرایط جسمی و فیزیکی شان، غافلگیر شدم و ناخودآگاه روی پاهایم نشستم. ایشان خیلی برایم محترم هستند و جایگاه ارزشمندی دارند.

 شعرخوانی توسط شماری از شاعران کاشانی، اجرای موسیقی و در نهایت جشن امضای کتاب شعر « به تُ فکر می کنم» از شیرین عربشاهی، با حضور شماری از میهمانان ویژه این آیین از جمله ابوالفضل اکبری مدیر فروشگاههای خانه کتاب و ساربوک کاشان، حسن ختام این آیین بود.