همکاری با بی پلاس

همکاری با بی پلاس

به اطلاع مخاطبان و همراهان عزیز ساربوک می رسد که بعد از این طی قراردادی با پادکست محبوب بی پلاس، تمام کتب معرفی شده توسط این پادکست در بخشی جداگانه از سایت ساربوک تحت عنوان «کتب معرفی شده ی بی پلاس» قابل عرضه خواهد بود. همچنین مراجعان محترم به سایت بی پلاس می توانند در قسمت «از کجا بخریم» این سایت و در قسمت کتابفروشی ها، از گزینه ساربوک خرید خود را انجام نمایند و از مزیت ارسال سریع و کاملاً رایگان به کل کشور و همچنین تخفیف های مناسبتی و شگفت انگیز ساربوک بهره مند گردند.
همکاری «ساربوک» با پادکست «بی پلاس»

به اطلاع مخاطبان و همراهان عزیز ساربوک می رسد که بعد از این طی قراردادی با پادکست محبوب بی پلاس، تمام کتب معرفی شده توسط این پادکست در بخشی جداگانه از سایت ساربوک تحت عنوان «کتب معرفی شده ی بی پلاس» قابل عرضه خواهد بود. همچنین مراجعان محترم به سایت بی پلاس می توانند در قسمت «از کجا بخریم» این سایت (https://bpluspodcast.com/where-to-buy/) و در قسمت کتابفروشی ها، از گزینه ساربوک خرید خود را انجام نمایند و از مزیت ارسال سریع و کاملاً رایگان به کل کشور و همچنین تخفیف های مناسبتی و شگفت انگیز ساربوک بهره مند گردند.

پادکست بی پلاس فعالیت خود را که روایت و تعریف خلاصه ی کتب غیر داستانی است از سال 97 به صورت رسمی آغاز کرده است. پیش از شروع به کار پادکست بی پلاس، همین تیم، پادکست «چنل بی» را منتشر می ساختند. پادکست «چنل بی»، روایت داستان های واقعی به گویندگی علی بندری است. چنل بی فعالیت خود را از سال 95 شروع کرد و بعد از دو سال پادکست بی پلاس تولید شد.

پادکست بی پلاس با محوریت علی بندری در اجرا و گویندگی، به سرعت و در زمان اندکی توانست جای خود را در بین علاقمندان به کتاب باز کند. این محبوبیت به دلایلی نظیر انتخاب کتاب های خاص و جذاب، نوع روایت و قصه گویی در تعریف کتاب، پیوند کتاب و موضوع آن با شرایط شخصی و اجتماعی و کاربردی شدن کتاب، تیم حرفه ای در صدابرداری و موسیقی، فعالیت مناسب در شبکه های مجازی و... به وجود آمده است.

تا کنون 3 فصل از پادکست بی پلاس منتشر شده است. فصل اول بی پلاس در سال 97 منتشر شد و در برگیرنده ی 16 اپیزود بود. فصل دوم در سال 98 با 20 اپیزود ادامه یافت و فصل سوم که از 17 اردیبهشت امسال شروع شده است تا کنون چهار اپیزود منتشر گردیده که در مورد کتبی نظیر اصل گرایی، کی و... می باشد.

همکاری با تیم محترم و دوست داشتنی بی پلاس را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم از این به بعد برای مخاطبان و همراهان عزیز ساربوک، همکاری ها و برنامه های متنوع و جذابی را فراهم نماییم.

برای بازدید و خرید کتب معرفی شده بی پلاس به این لینک مراجعه بفرمایید.