چهاردهمین جشنواره نقد کتاب برگزار می گردد

چهاردهمین جشنواره نقد کتاب برگزار می گردد

نویسندگان، مدیران مسئول مطبوعات و نشریات می توانند مقالات خود را حداکثر تا 30 خرداد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

چهاردهمین جشنواره نقد کتاب با هدف کمک به ارتقای کیفی و کمی نقد، هم‌زمان با هفته پژوهش در آذرماه ۱۳۹۶ از سوی موسسه خانه کتاب ایران برگزار می‌شود.

 در فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره نقد کتاب از همه نویسندگان، مدیران مسئول مطبوعات و نشریات داخلی دعوت شده مقالاتی را که برای نخستین بار در حوزه نقد کتاب در سال 1395 منتشر کرده‌اند، حداکثر تا 30 خرداد 1396 از طریق بارگزاری در سایت جشنواره نقد کتاب، به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

ارتقای فن نقد و ایجاد فضای سالم و سازنده در فضای نقد علمی و رشد کیفی آثار انتشار یافته از جمله مهم ترین اهداف این جشنواره است.

حوزه های مورد ارزیابی این جشنواره عبارتند از: هنر، میراث پژوهی، علوم تربیتی و روان شناسی،علوم وفنون، فلسفه - کلام و عرفان، تاریخ و جغرافیا، ادبیات، علوم اجتماعی، فقه و حقوق، اطلاع رسانی و ارتباطات، قرآن و حدیث، ایران و اسلام، کودک و نوجوان و اخلاق که در نشریات داخلی کشور، اعم از کاغذی و الکترونیک منتشر شده باشد.

به اشخاص برگزیده در هر حوزه، تندیس زرین و لوح تقدیر با ۵ سکۀ تمام بهار آزادی و به اشخاص شایستۀ تقدیر تندیس سیمین، لوح تقدیر با ۳ سکۀ تمام بهار آزادی اهدا می شود.

اطلاعات مربوط به چهاردهمین جشنواره نقد کتاب:

آدرس سایت: www.naghdeketab.ie
شماره تماس: ۶۶۴۱۵۲۵۵-۲۱ و تلفکس: ۶۶۹۶۶۲۱۸
نشانی: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه ۲