(031) 55 995 به فروشگاه اینترنتی ساربوک خوش آمدید
صفحه اصلیدسته بندی هانویسندگانوبلاگهمکاری با مادرباره ماتماس با ما
آموخته؛ ناشر تخصصی کتاب‌های مدیریت و کسب و کار

آموخته؛ ناشر تخصصی کتاب‌های مدیریت و کسب و کار

انتخاب و خرید صحیح کتاب یکی از چالش‌هایی است که مخاطبان با آن روبرو هستند. در بیشتر کشورهای جهان وجود قانون کپی‌رایت موجب شده است کتاب‌ها توسط ناشران محدود به بازار عرضه شود. برای همین قصد داریم در سایت ساربوک در هر فرصتی شما را با یک ناشر تخصصی و بهترین کتاب‌هایی که چاپ کرده است آشنا کنیم تا اگر در بازار کتابی با نشرهای مختلف مشاهده کردید، بدانید کدام نشر و کدام کتاب بهتر از بقیه است. در این محتوا شما را با نشر آموخته آشنا خواهیم کرد.

انتخاب و خرید صحیح کتاب یکی از چالش‌هایی است که مخاطبان با آن روبرو هستند. در بیشتر کشورهای جهان وجود قانون کپی‌رایت موجب شده است کتاب‌ها توسط ناشران محدود به بازار عرضه شود. مثلاً کتاب هری پاتر به زبان انگلیسی توسط نشر Bloomsbury چاپ می‌شود و هر نشری باید از این ناشر مجوز دریافت کند؛ اما در ایران خوشبختانه یا متأسفانه این قانون اجرا نمی‌شود و هر ناشر می‌تواند کتاب‌های غیرایرانی را بدون مجوز کتبی چاپ کند، همین امر موجب شده است کتاب‌های غیرفارسی توسط هر ناشری چاپ شود. این داستان در حوزه‌های ادبیات، روان‌شناسی و مدیریت بیشتر است.

برای همین قصد داریم در سایت ساربوک در هر فرصتی شما را با یک ناشر تخصصی و بهترین کتاب‌هایی که چاپ کرده است آشنا کنیم تا اگر در بازار کتابی با نشرهای مختلف مشاهده کردید، بدانید کدام نشر و کدام کتاب بهتر از بقیه است. در این محتوا شما را با نشر آموخته آشنا خواهیم کرد.

نشر آموخته

یکی از ناشرین تخصصی ایران که در حوزه مدیریت بیشتر کتاب چاپ می‌کند، نشر آموخته است. این نشر از سال 1393 استراتژی خود را در بازار تغییر داد و تنها جدیدترین و به‌روزترین کتاب‌های حوزه مدیریت با مضمون کسب‌وکار را ترجمه و روانه بازار کرد. امروزه بسیاری از کتاب‌های نشر آموخته در زمره پرفروش‌ترین کتاب‌های روز بازار هستند. یکی از مزایای کتاب‌های نشر آموخته انتخاب کتاب توسط ناشر است. نشر آموخته دو مدل کتاب چاپ می‌کند:

• توسعه فردی

توسعه کسب‌وکار

پس لزوماً افرادی که به دنبال رشد و ارتقای کسب‌وکار خود هستند مخاطب این نشر نیستند، بلکه همه افرادی که می‌خواهند مهارت‌های توسعه فردی خود را افزایش دهند در گروه مخاطبان این نشر قرار می‌گیرند.

پنج کتاب مهم، تأثیرگذار و پرفروش نشر آموخته عبارت است از؛

اصل‌گرایی

اصل گرایی

همان‌طور که اشاره شد نشر آموخته در زمینه کتاب‌های مدیریت کار می‌کند و یکی از دغدغه‌های مدیران امروز انجام کارها با راندمان بالاست و کتاب اصل‌گرایی دقیقاً برای همین موضوع نگارش شده است.

گرگ مک کیون مؤلف کتاب اصل‌گرایی نشر آموخته به مخاطب یاد می‌دهد که با رشد و توسعه فردی می‌تواند به‌جای کارهای فرعی، امور اصلی را انجام دهد، مک‌کیون تلاش کرده است در دنیای پرآشوب راه‌های رسیدن به راندمان بالا و کارآمدی را به مخاطبان آموزش دهد.

کتاب اصل‌گرایی برای تمام کسانی که در حوزه رشد و توسعه فردی آموزش می‌بینند و می‌خواهند کارهای خود را به بهترین شکل انجام دهند یک کتاب بسیار مفید خواهد بود.

بازی نامحدود

بازی نامحدود

سایمون سینک یکی از بزرگ‌ترین مشاوران سازمانی در جهان است او که نویسنده کتاب پرفروش با چرا شروع کنید نیز است در کتاب بازی نامحدود نشر آموخته به این مسئله می‌پردازد که مدیران و رهبران یک سازمان چگونه می‌توانند وضع موجود را تغییر دهند. سینک بیان می‌کند که برای بهترشدن کارها باید رهبران شرکت‌ها روبه خلق ارزش و کمک به مشتریان کرده و مشکلات آنها را حل کنند. سینک معتقد است حضور در دنیای کسب‌وکار و پیروزی در این حوزه یک بازی نامحدود است و نمی‌توان زمان محدودی را برای موفقیت متصور شد و باید همیشه در این میدان به بهترین شکل بازی کرد.

ذهن حواس جمع

ذهن حواس جمع

یکی از مشکلات افراد در جهان پرتلاطم و تکنولوژی زده امروز مشکل حواس‌پرتی است. نشر آموخته که تلاش می‌کند کتاب‌هایش مشکلات مردم را حل کند در یکی از آخرین کتاب‌های خود به سراغ این مشکل رفته است. ذهن حواس‌جمع در واقع خداحافظی با عدم تمرکز است.

در کتاب ذهن حواس‌جمع شما یاد می‌گیرید؛

• چگونه بر محرک‌های خارجی مثل تلفن‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی غلبه کرده و آنها را مدیریت کنید.

• چگونه مشکلات بیرونی مثل اختلاف با دیگران را مدیریت کرده و تمرکز خود را حفظ کنید

• چگونه برنامه‌ریزی کنید که به همه کارهای خود در طول روز برسید.

کتاب ذهن حواس‌جمع یکی از کتاب‌های معرفی‌شده در پادکست بی پلاس است که سایت ساربوک برای مشتریان خود نه‌تنها این کتاب را بلکه این فرصت را فراهم آورده است که خرید کتاب‌های نشر آموخته با ارسال رایگان برای همه نقاط ایران انجام شود.

گفتگوهای سرنوشت‌ساز

گفت و گوهای سرنوشت ساز

یک کتاب مدیریتی بی‌نظیر که موجب می‌شود قدرت مذاکره و ارتباطات افراد بالا ببرد ضمن این‌که مخاطب با مطالعه کتاب می‌تواند هوش هیجانی خود را افزایش بدهد.

گفتگوهای سرنوشت‌ساز، گفت‌وگوهایی است عادی که می‌تواند به دلیل مهارت در نوع ارتباط دارای ارزش و سرنوشت‌ساز شود. این نوع گفتگو می‌تواند برای ارتقاء شغلی بین کارمند و مدیر یک شرکت یا بین زن و شوهر برای انتخاب یک رستوران انجام شود. هر نوع گفتگویی که بین دو نفر انجام می‌شود می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد اگر نتوانید درست آن را مدیریت کنید.

چگونه هر چیزی را اندازه بگیریم

چگونه هر چیزی را اندازه بگیریم

می‌گویند هر چیزی را که بتوان اندازه‌گیری کرد، می‌توان آن را مدیریت کرد. چگونه هر چیزی را اندازه بگیریم؟ برای افرادی مفید است که قصد دارند پروژه‌ای را در دنیای کسب‌وکار را مدیریت کنند. این افراد باید بتوانند تصمیم بگیرند و نتیجه تصمیمات خود را اندازه بگیرند. داگلاس دابلیو هوبارد مؤلف کتاب نشان می‌دهد چگونه با روش منطقی هر چیز ناملموسی را اندازه بگیریم مثلاً چگونه میزان رضایت مشتریان یا تصویر برند در ذهن مشتری را اندازه بگیریم. مطالعه این کتاب شما را در دنیای تجارت مدیرتر از دیروز می‌کند.

کلام پایانی

بی‌شک کتاب‌های نشر آموخته همگی عالی هستند و بهتر بود کتاب‌های بیشتری از این نشر معرفی می‌شد؛ اما فرصت اجازه نداد که کتاب‌های سه‌گانه قدرت محتوا، خلق محتوا و کارخانه محتوا یا کتاب‌های 10 مقاله‌ای که از هاروارد باید بخوانید را معرفی کنیم.

بااین‌حال اگر شما قصد خرید کتاب‌های نشر آموخته را دارید و نیازمند راهنمایی بیشتری هستید حتماً با مشاوران ساربوک تماس گرفته و نظر آنها را جویا شوید. آنها معرفی کامل‌تر و بهتری برای شما ارائه خواهند داد.

تنها ذکر یک نکته ضروری است ساربوک برای راحتی هرچه بیشتر شما خرید کتاب‌های نشر آموخته با ارسال رایگان را فراهم دیده است؛ لذا علاوه بر تخفیف کتاب‌های فوق ارسال رایگان کتاب را نیز دنبال کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اطلاعات تماس

کاشان، میدان پانزده خرداد، فروشگاه ساربوک

واحد فروش 09120187055

info@sarbook.com

logo-samandehi
logo-Enamad
logo-ecunion