ساربوک

جشنواره دانشجویی 96

 

هَلْ یَسْتَوِی الَّذینَ یَعْلَمُونَ وَ الَّذینَ لا یَعْلَمُونَ

آیا دانایان و نادانان برابر هستند؟

(قرآن کریم، سوره زمر، آیه9)
 

البته قبول داریم که دانشجو نباید تا هفته سوم بهمن برود دانشگاه و... اما به هر حال ترم جدید تحصیلی در حال آغاز است. ترم های نیمه دوم سال که به ترم های زوج هم معروف هستند از دلچسب ترین اتفاق های عالمند. تا شروع آن رسمی شود که اسفند آمده است، از 20 اسفند هم که «بوی عیدی، بوی توپ» را در منزل گوش می دهیم و تا آخرین بخش از خوشمزه های مانده از مهمانی های عید را هم تمام کنیم حداقل 20 فروردین است. این شروع جذاب را هم پایانی است به اسم «ماه رمضان» که انصافا بیشتر دانشجوها طرح زندگی از افطار تا سحر را کلید می زنند. با همین مرور کوچک متوجه می شویم چیزی که زیاد در این ترم تحصیلی خواهیم داشت «زمان» است. زمانی که می توانیم با یک خرید هدفمند از آن به بهترین شکل استفاده کنیم.

فروشگاه اینترنتی کتاب ساربوک در نظر دارد به مناسبت آغاز ترم جدید تحصیلی، 25% تخفیف ویژه به همراه ارسال رایگان برای دانشجویان محترم درنظر بگیرد. این تخفیف فقط منحصر به کتاب های دانشگاهی نیست و تمام محصولات روی سایت را شامل می شود تا هم کتاب های دانشگاهی دلخواه خود را تهیه کنید و هم کتاب هایی که قصد مطالعه آن ها را در تعطیلات دارید. این طرح تا 15 اسفند ادامه دارد و می توانید با استفاده از کد زیر در هنگام خرید، از تخفیف ویژه خود بهره مند شوید.

 

کد تخفیف: STUF2960

 

تخفیف بیشتر می خواهید؟
به ساربوک در به اشتراک گذاری این طرح کمک کنید و از تخفیف 35درصدی استفاده کنید. به این صورت که با ارسال یک پیام به ادمین کانال sarbook@ اطلاعیه های این طرح در اختیار شما قرار می گیرد تا در فضای مجازی دانشگاه ها آن را نشر دهید.