ساربوک

درباره ما

درباره کتابفروشی اینترنتی ساربوک

کتابفروشی اینترنتی ساربوک چند سال است که در بازار فروش کتاب به صورت غیر حضوری قدم های کوچکی برمی دارد. (البته در زمینه فروش حضوری کتاب هم بیش از 15 سال است که فعالیت داریم)

هدف اصلی ما، نزدیک تر کردن تجربه خرید اینترنتی به حضوری است. به طوری که مشتری همراه ما، از مزایای هر دو روش بهره مند شود. برای مثال هم در مورد کتاب اطلاعات کافی به دست بیاورد (اگر اطلاعات صفحه محصول کافی نیست می توانید از ما سوال کنید)،  هم به صورت رایگان و در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرد (بله اصلا نگران هزینه پستی نباشید. ما تلاش می کنیم سفارش ها را سریع به پست برسانیم).

ساربوک تلاش می کند که جامعیت موضوعی کتاب ها رعایت کند، با این حال سفارش ویژه کتاب هایی که ناموجود هستند یا حتی در سایت وجود ندارند هم امکان پذیر است. (فقط کافیه مشخصات دقیق کتاب را به کارشناس ما بدهید تا بعد از بررسی امکان تهیه، نتیجه را به شما اطلاع دهد.)  

 

 

در صفحه های شبکه های اجتماعی ساربوک (که نشانی آن ها را  این جا برای شما نوشته ایم)، علاوه بر معرفی کتاب و اطلاع رسانی طرح های مختلف، بحث های جذاب در مورد کتاب و کتابخوانی در جریان است (اگر هم دنبال شروع خوب برای روزتان هستید، روزی یک شعر، متن یا عکس حال خوب کن داریم)

 


 

حالا اگر با تمام این توضیح ها، دوست دارید همراه ما باشید و خرید از سایت ما را هم تجربه کنید، آموزش خرید از ما (که اصلا هم سخت نیست) را مطالعه کنید.