ساربوک

ساربوک در یک نگاه

خانه کتاب کاشان، از 16 سال پیش (سال 80) با این نگاه و ایده که تولید و توزیع اطلاعات، مهمترین شاخصه توسعه یافتگی در جامعه جهانی امروز است، تاسیس شد. از سال 92 به منظور توسعه جغرافیایی، شبکه فروشگاهی در زمینه توزیع کتاب و محصولات فرهنگی بنیان‌گذاری و علامت تجاری «ساربوک» ثبت شد. ایجاد محیطی پژوهشی و انتقادی در حوزه تولید فکر و شکل گیری جامعه  دانش بنیان از اهداف این مجموعه فروشگاهی است تا بتواند در فرآیند ارتقاء سطح فرهنگ مطالعه کاشان در گذشته و امروز و در سطح کشور در آینده نزدیک تأثیرگذار باشد. در حال حاضر وسعت فروشگاه‌های زنجیره ای ساربوک بیش از 1000 متر محوطه فروشگاهی، اداری و جانبی است و 40 نفر کارمند در 4 شعبه آن مشغول به کارند.

 

  • شعبه خانه کتاب با رویکرد کتب آموزشی، کمک آموزشی و کودک و نوجوان
  • شعبه تلگرافخانه با رویکرد کتب ادبیات، روانشناسی، مذهبی، معماری و هنر، کاشان شناسی، فلسفه، تاریخ و...
  • شعبه علوم پزشکی با رویکرد تخصصی کتاب پزشکی
  • شعبه ساربوک دات کام با رویکرد فروش اینترنتی و جامعیت تمامی عنوان ها

ویژگی ممتاز  این فروشگاه ها در جامعیت موضوعات و محصولات ‌و عملکرد حرفه ای در توزیع است. تعداد عناوین کتاب موجود 70000 عنوان کتاب و 3000 عنوان نرم افزار است.
کتابهای قابل ارائه در کلیه زمینه ها شامل: روانشناسی، فرا روان شناسی، کمک آموزشی، درسی، دانشگاهی، کودک و نوجوان، ادبیات و هنر، تاریخ و جغرافیا، دین و مدیریت، حقوق، پزشکی، زبان‌های مختلف، چند رسانه‌ای، علوم پایه و فنی مهندسی، اقتصاد، کاشان شناسی، کامپیوتر و پیام نور است.
خدمات ویژه ساربوک شامل سفارش ویژه، رزرو کتاب، ارتباط با اعضاء (CRM) و مشاوران فروش، ایمیل مارکتینگ، برنامه نرم افزار یکپارچه تحت شبکه در فروشگاه‌های مختلف و... است.
ما به دنبال حفظ و جذب دائمی مشتریانی هستیم که محصولاتِ ما بتواند نیاز ایشان را در راه رشد و آگاهی و تعالی رفع نموده و به واسطه ارائه خدمات بهتر، مبلّغ ما باشند.