چه کتاب هایی در نمایشگاه پرفروشند؟؟؟

چه کتاب هایی در نمایشگاه پرفروشند؟؟؟

پرفروش ترین کتاب های نشر فرهنگ معاصر در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) رمان «کلیدر» نوشته محمود دولت‌آبادی که بزرگترین و مهم‌ترین اثر ادبی چند دهه گذشته ایران است، در چهار روز اول سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با فروش بیش از 250 نسخه، پرفروش‌ترین کتاب انتشارات فرهنگ معاصر معرفی شد.
 
همچنین کتاب «فانوس جادویی زمان» نوشته مرحوم داریوش شایگان که در زمستان 1396 منتشر شد، با فروش بیش از 100 نسخه، جزء کتاب‌های پرفروش انتشارات فرهنگ معاصر در این دوره نمایشگاه کتاب است. لازم به ذکر است که «فانوس جادویی زمان» با تیراژ 2000 سخه در کمتر از دو ماه به چاپ دوم رسیده و در حال حاضر چاپ دوم این کتاب در نمایشگاه عرضه می‌شود.
 
به گفته مسئول فروش غرفه فرهنگ معاصر، «پنج اقلیم حضور» از دیگر آثار مرحوم شایگان که درباره شاعران کلاسیک ادبیات فارسی است هم در نمایشگاه کتاب با اقبال بسیار خوبی از سوی مخاطب مواجه شده است و فروش نسبتا خوبی داشته است. این کتاب شایگان هم در کمتر از 3 سال به چاپ پنجم رسیده است.

 همچنین قابل ذکر است که کتاب «پروانه و آتش؛ از حلاج تا حافظ» (سیر تحولات یک تمثیل عرفانی در ادبیات ایران) از نصرالله پورجوادی تازه‌ترین کتاب انتشارات فرهنگ معاصر در حوزه ادبیات کلاسیک ایران است که برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ایران عرضه شده است.